U gudub Mawduuca ugu Muhiimsan
XUL GOOB SI AAD U RARTO
  • Degmo
  • Dugsiga Hoose ee Afton-Lakeland
  • Dugsiga Hoose Anderson
  • Dugsiga Hoose ee Brookview
  • Waxbarashada Bulshada
  • Harada Elmo Elementary
  • Dugsiga Hoose Lily Lake
  • Dugsiga Hoose ee Rutherford
  • Xariirka Shaqaalaha
  • Dugsiga Hoose Stonebridge
  • Oak-Land Dhexe
  • Wali Biyaha Dhexe
  • Dugsiga Sare ee Stillwater Area
  • Dooxada St. Croix ALC
  • Tag Ponies

Guddiga Dugsiga

Degmada Dugsiga Dadweynaha ee Stillwater Area waxaa xukuma toddobo xubnood oo Golaha Dugsiga ah. Xubin kasta waxaa loo doortaa guud ahaan waxayna u adeegtaa xilliyo afar sano ah. Doorashooyinka seddex ka dibna afar kursi ayaa la qabtaa labadii sanaba mar. 

Dhammaan shirarka Guddiga Dugsiga way u furan yihiin dadweynaha, haddii aan lagu cayimin inuu yahay kulan xiran ama fulineed sida waafaqsan sharciga Minnesota. Kulamada guddiga guud ahaan waxaa la qabtaa Khamiista labaad iyo afaraad bil kasta. Kulamada waxaa lagu qabtaa Dhismaha Oak Park, 6355 Osman Ave. N, Stillwater, MN (haddii aan si kale loo sheegin). Kulamada waxbarashada gudiga iskuulka iyo shirarka kale waxaa sidoo kale loo qorsheyn karaa sanadka loo baahdo. 

Ogeysiis: Kulamada guddiga ayaa si toos ah uga ciyaari doona kanaalka YouTube markii uu kulanku bilowdo. 

Ma jiro qoraal la soo bandhigi karo.

Xiriir

Guddiga Dugsiga
651-351-8429
ama
Joan Hurley
Kaaliyaha Maamulka ee Kormeeraha Guud/Guddiga Dugsiga
hurleyj@stillwaterschools.org
651-351- 8455

Guddiga Emailka

Kulamada Gudiga Dugsiga ee soo socda

Xubnaha Guddiga Iskuulka

Katie Hockert, Agaasime
hockertk@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2020
Muddada waxay ku egtahay: 12/2024

Matt Onken, Khasnaji
onkenm@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2020
Muddada waxay ku egtahay: 12/2024

 

Beverly Petrie, Guddoomiye
petrieb@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2020
Muddada waxay ku egtahay: 12/2022

Annie Porbeni, Karaaniga
p orbenia@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2020
Muddada waxay ku egtahay: 12/2024

 

Tina Riehle, Agaasime
riehlet@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2018
Muddada waxay ku egtahay: 12/2022

Alison Sherman, Guddoomiye ku-xigeen
shermana@stillwaterschools.org
Markii ugu horaysay la doortay: 11/2020
Muddada waxay ku egtahay: 11/2022

Chris Kunze, Agaasime
kunzec@stillwaterschools.org
Markii ugu horreysay ee la doortay: 8/2021
Waqtiga uu dhacayo: 12/2022 

Kormeeraha guud Malinda Lansfeldt (ex officio)
lansfeldtm@stillwaterschools.org

Macluumaadka Dhaqaalaha Ololaha